fbpx

Kompleksowa rejestracja pojazdu sprowadzonego z zagranicy na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego

 Potwierdzony Sposób Na

Rejestrację Pojazdu Sprowadzonego

z Zagranicy w 1-2 Dni

 

Witaj,
gratuluję zakupu pojazdu sprowadzonego z zagranicy!
Mieszkasz we Wrocławiu lub na terenie Powiatu wrocławskiego?
Przeczytaj jak możemy Ci pomóc.

Prawdopodobnie nie jesteś na tej stronie przypadkiem. Sam fakt, że czytasz ten tekst mówi mi, że masz problem z szybkim zarejestrowaniem kupionego właśnie samochodu, motocykla bądź innego pojazdu i chcesz go szybko rozwiązać. Nie będę więc marnować Twojego czasu i zanudzać Cię długimi wywodami.

Wiem jak rozwiązać Twój problem z szybkim korzystaniem z kupionego właśnie pojazdu, ponieważ nasi klienci często są w takiej samej sytuacji. Są wtedy bardzo sfrustrowani ponieważ nie mogą znaleźć żadnego PRAKTYCZNEGO, a przede wszystkim MOŻLIWEGO DO REALIZACJI sposobu rozwiązania procedury szybkiej rejestracji swojego samochodu sprowadzonego z Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, Islandii, Kanady czy USA.

Szukają wszędzie i w końcu mają już tego dość. Dlaczego? Ponieważ informacje o tym jak szybko zarejestrować taki samochód są rozrzucone po wielu miejscach w internecie i szczątkowe. Niektóre informacje są nawet sprzeczne ze sobą. Z resztą kto by chciał przekopywać się przez tysiące wpisów na blogach i setki forów. Czy perspektywa przekopywania tysięcy blogów i setek forów jest zachęcająca?

Ufff…

Twoje wysiłki nie poszły jednak na marne. Niektóre metody, których próbowałem – faktycznie dawały oczekiwane rezultaty. Po niezliczonych godzinach eksperymentowania z różnymi rozwiązaniami poznałem wreszcie METODY KTÓRE DZIAŁAJĄ i teraz potrafię je szybko odróżnić od tych, które są tylko marnowaniem czasu.

Postanowiłem więc pozbierać wszystkie SKUTECZNE METODY W JEDNYM MIEJSCU tak aby ludzie, którzy mają problem z szybkim zarejestrowaniem samochodu (tacy jak Ty) mogli rozwiązać go raz na zawsze, bez konieczności przedzierania się przez ten cały śmietnik informacyjny na rożnych forach i blogach tylko po to by skorzystać z tego co jest skuteczne.

Gdy już poskładałem efekty moich poszukiwań powstała usługa:

Kompleksowa Rejestracja Samochodu/Motocykla/Pojazdu

Zamawiając Kompleksową Rejestrację, skorzystasz ze SPRAWDZONYCH METOD, które po prostu działają (wiem bo przetestowałem je i wciąż ich używam), pamiętaj:

Nie musisz być w żadnym urzędzie! Zrobimy wszystko za Ciebie!

Czego dotyczy nasza usługa:

 • rejestracja samochodu z zagranicy (osobowe i ciężarowe),
 • rejestracja nowego pojazdu z zagranicy,
 • rejestracja pojazdu z zagranicy (samochód, przyczepa, naczepa, motocykl, motorower, skuter, quad, ciągnik rolniczy, ciągnik samochodowy, samochód ciężarowy, pomoc drogowa, samochód kempingowy, elektryczny, hybryda…),
 • rejestracja samochodu z Niemiec, Austrii i Szwajcarii,
 • rejestracja auta z Włoch, Hiszpanii, Portugalii,
 • rejestracja pojazdu z Belgii i Holandii,
 • rejestracja samochodu z Anglii i Irlandii,
 • rejestracja auta z Francji i Grecji,
 • rejestracja sprowadzonego z Czech, ze Słowacji, Węgier i Rumunii,
 • przerejestrowanie samochodu z USA, Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, i innych krajów.

Czy chcesz dalej zmagać się z urzędami,
deklaracjami, wnioskami, opłatami?

Zobacz ile już czasu na to poświęciłeś?

Czy nie lepiej odzyskany czas przeznaczyć na przyjemniejsze rzeczy?

Teraz to jest możliwe.
Wystarczy skorzystać z Kompleksowej Rejestracji Samochodu

Odwiedzimy za Ciebie:

 • dwukrotnie dwa urzędy (celny, komunikacji),
 • urząd skarbowy (VAT-23 dla firm),
 • tłumacza przysięgłego.

Dokonamy niezbędnych opłat skarbowych i załatwimy zaświadczenia:

 • z urzędu celnego,
 • z urzędu skarbowego (w przypadku VAT-23),
 • opłaty rejestracyjne,
 • akcyza.

Teraz już nie musisz spędzić kilku dni na wycieczkach po urzędach, bankach, tłumaczach.

100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Nie masz nic do stracenia i wszystko do zyskania. Jestem tak przekonany, że Kompleksowa Rejestracja Pojazdu będzie w stanie rozwiązać problem z szybkim załatwieniem formalności we wszystkich urzędach, że oferując ją daję Ci 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. Możesz skorzystać z naszej usługi i jeśli nie zarejestrujemy Twojego samochodu, to nie wezmę Twoich pieniędzy. Wystarczy skontaktować się ze mną w dowolnym momencie, a oddam Ci wpłaconą zaliczkę.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • od 2000 roku reprezentujemy mieszkańców i firmy z całego kraju,
 • udzielamy gwarancji płatności za usługę po jej wykonaniu,
 • wystawiamy faktury dzięki czemu nasze usługi są tańsze dla firm (po odliczeniu VAT i podatku),
 • opiekujemy się naszymi klientami również w sytuacjach skomplikowanych, w trudnych sprawach można na nas liczyć – nie zostawimy Cię sam na sam z problemem np. gdy zgubisz dowód rejestracyjny…….

Przez lata działania naszej firmy poznały nas duże i małe wrocławskie, dolnośląskie i ogólnopolskie przedsiębiorstwa z różnych branż.

Przeczytaj klika opinii naszych Klientów o firmie PROWENT Dariusz Sawicki.
ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!

Od wielu lat współpracujemy z firmą Prowent, która reprezentuje nas we wrocławskich urzędach. Prowent zawsze dba o wysoką jakość świadczonych usług, a także o dobry wizerunek firmy Ulta Sp. z o.o. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Ultra Sp. z o.o.

Od 2004 roku korzystamy z profesjonalnych usług, jakie oferuje Firma Prowent. Przy pomocy Firmy Prowent udało nam się szybko i sprawnie zarejestrować ponad 100 ciągników siodłowych. Ze strony Firmy Prowent zawsze możemy liczyć na fachową, szybką i miłą obsługę jej doświadczonych pracowników.

STAPOLEN Sp. z o.o.

Z przyjaźnią i podziękowaniem za tempo działania.

reżyser Jan Jakub Kolski

 

 

Firma PROWENT w swoim działaniu wykazuje się ogromną rzetelnością i sumiennością. Ponadto na pochwałę zasługuje doświadczenie, uczciwość oraz terminowość w wywiązywaniu się z powierzonych zadań. W przyszłości nadal mamy zamiar korzystać z usług firmy PROWENT.

Polish Agro Logistic Sp. z o.o.

Wysoka ocena wykonywanej pracy, profesjonalizm, terminowość, szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam uważać współpracę z firmą PROWENT, jako profesjonalną, świadczącą usługi z dużą skutecznością i na wysokim poziomie obsługi Klienta.

DEKRA Certification Sp. z o.o.

I wiesz co…

Coś Ci powiem. Jeżeli kupisz Kompleksową Rejestrację Pojazdu w czasie 1 dzień 0 sekund, dorzucę jeszcze kilka PRZYDATNYCH BONUSÓW, które obniżą Twoje standardowe koszty rejestracji pojazdu.

BONUS nr 1
KUPON RABATOWY
o wartości 50 zł

Kupon obniża koszt usługi tłumaczenia dokumentów pojazdu o 50 zł.

 • W momencie przyjęcia dokumentów obniżymy koszt usługi ich tłumaczenia o wartość tego kuponu.

 

BONUS nr 2
RAMKI DO MONTAŻU TABLIC REJESTRACYJNYCH

Nowe ramki do montażu polskich tablic rejestracyjnych.

 • Ramki do montażu standardowych podłużnych tablic.
 • Jedna ramka do montażu z przodu i drugi do montażu tablic rejestracyjnych z tyłu pojazdu.

Ta promocja z bonusami kończy się
za 1 dzień 0 sekund!

Wartość tego co Ci dziś oferuję w pakiecie jest naprawdę niewyobrażalna. Wszystkie te produkty razem powinny kosztować 370 zł. Lecz jeśli podejmiesz decyzję dziś, zapłacisz  mnie o 20% tej ceny – to prawie tak jakbym… dał się okraść ;)

Kliknij więc teraz klawisz „Kup teraz” aby obliczyć całkowite koszty rejestracji sprowadzonego samochodu, motocykla, pojazdu  i uzyskać rejestrację w 3 dni*.

Już za 300 zł!
rejestracja w 3 dni

Płacisz raz – wszystkie sprawy załatwione za jednym zamachem. Opłata obejmuje koszt usługi pośrednictwa rejestracji, bez standardowych opłat urzędowych i kosztów tłumaczenia dokumentów.

[ss_addtocart]

 

Stały dostęp – nawet o 2 w nocy.

Płatności online obsługuje PayU S.A.. Akceptujemy płatności przelewem, wszystkie główne typy kart kredytowych, niektórych kart płatniczych (np. Inteligo).
Zamówienie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

*Rejestracja w 1-2 dni dotyczy osób posiadających zagraniczne tablice rejestracyjne i polskie badanie techniczne oraz obejmuje 1-2 dni robocze.

Oto szczegóły naszej usługi:

 1. Urząd Celny – złożenie i odebranie dokumentów, oplata akcyzy i zaświadczenia o zapłacie akcyzy.
 2. Tłumaczenia – zrobienie tłumaczeń przysięgłych obcojęzycznych dokumentów (koszt tłumaczenia nie jest wliczony w cenę usługi i standardowo wynosi ok. 150 zł w zależności od liczby i treści dokumentów).
 3. Urząd Skarbowy – złożenie VAT-24 lub VAT-23, odebranie VAT-25, dokonanie opłaty 160 zł (opłata niewliczona w cenę usługi).
 4. Urząd Komunikacji – rejestracja samochodu, opłaty skarbowe w wysokości ok. 300 zł (opłaty nie są wliczone w cenę usługi), odebranie tablic, pozwolenia czasowego, naklejki na szybę karty pojazdu.

W razie pytań dzwoń: tel. 509-176-548.

 Opłata 300 zł jest opłatą za usługę załatwienia rejestracji w 1-2 dni.

Rejestracja w 1-2 dni dotyczy osób posiadających zagraniczne tablice rejestracyjne
lub polskie badanie techniczne i obejmuje 3 dni robocze.
W przeciwnym razie usługa trwa ok. 3-5 dni roboczych – do czasu uzyskania akcyzy