fbpx

Rejestracja samochodów dla firm i osób fizycznych

Rejestracja samochodów dla firm to jedna z naszych kluczowych usług świadczona naszym klientom od 20 lat.
Każda firma posiada przynajmniej jeden pojazd co wiąże się z wizytami w urzędzie komunikacji, skarbowym lub celnym. Wymaga to zaangażowania czasu niezbędnego do załatwienia tych obowiązkowych formalności takich jak przerejestrowanie samochodu, zgłoszenie sprzedaży, kupna (nabycia), zmiany danych firmy, odbiór dowodu stałego lub dowodu zatrzymanego przez policję, wbicie adnotacji VAT czy też wyrobienie wtórnika tablic, dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu po ich zgubieniu lub zniszczeniu.

Rejestracja pojazdów dla firm

Rejestracja pojazdów dla firm to usługa zlecana przez naszych klientów, która polega na reprezentowaniu firmy w urzędach i wykonaniu w jej imieniu wszystkich czynności wymagających wizyt w urzędach. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za flotę pojazdów firmowych mogą stosując klasyczny outsourcing zlecić część czasochłonnych zadań firmie zewnętrznej.
Wystarczy telefon lub mail byśmy zajęli się rejestracją pojazdów Waszej firmy ;)

Rejestracja samochodów w mieście Wrocław

Rejestracja samochodów w mieście Wrocław (Urząd Miasta Wrocławia lub Starostwo Powiatowe we Wrocławiu) zajmuje nam zwykle jeden dzień.
Pod warunkiem, że kompletne dokumenty będą do nas dostarczone lub odebrane przez nas od klienta rano to po południu pojazd będzie zarejestrowany i ubezpieczony.

W ciągu tak krótkiego czasu zarejestrujemy każdy nowy lub zarejestrowany w Polsce samochód, każdy pojazd sprowadzony z zagranicy obojętnie czy pochodzi z Unii Europejskiej czy z USA, Japonii lub Norwegii, odbierzemy stały dowód rejestracyjny lub dowód zatrzymany przez policję, dokonamy wpisów w dokumentach np. HAK, GAZ, VAT, wyrobimy wtórnik dowodu rejestracyjnego, tablic lub karty pojazdu, zgłosimy sprzedaż lub kupno (zbycie i nabycie wg nomenklatury urzędowej), wyrobimy tablice próbne na badanie techniczne lub na wywóz za granicę i wiele więcej w zależności od zakresu zleconej nam usługi.

Masz samochód? Już nie musisz być w urzędzie!
Zamów online lub przez telefon rejestrację samochodu, zmianę rodzaju, odzyskanie utraconych dokumentów pojazdu, zwolnienie na mienie przesiedleńcze.

Rejestracja samochodu z zagranicy

Oszczędzaj czas i nerwy, które stracisz w Urzędzie Celnym, w Urzędzie Skarbowym, w Wydziale Komunikacji, szukając tłumacza przysięgłego po zakupie samochodu z zagranicy.
Czytaj dalej…

Rejestracja samochodów nowych i używanych

Oszczędzaj czas i nerwy, kiedy kupisz samochód, zgubisz tablicę rejestracyjną, czy zmienisz adres zamieszkania lub siedziby firmy.
Czytaj dalej…

Zmiana samochodu ciężarowego „z kratką” na osobowy

Pozbądź się trzeszczącej kratki, ograniczającej widoczność w tylnej szybie.
Więcej na ten temat…

Zgubiony dowód rejestracyjny z kraju lub zagranicy

Zgubiłeś polski lub zagraniczny dowód rejestracyjny czy kartę pojazdu? Zajmujemy się uzyskiwaniem dokumentów umożliwiający rejestrację samochodu w Polsce.
Zobacz więcej …

Mienie przesiedleńcze – zwolnienie z podatków

Wracasz na stałe z zagranicy do Polski? Uzyskamy zwolnienie z podatków Twojego mienia przesiedleńczego.
Dow

iedz się jak…

Zawsze, gdy nie masz czasu lub ochoty, nie wiesz jak się zabrać za te wszystkie urzędowe sprawy, jak wypełnić i gdzie znaleźć właściwe druki, jak napisać podanie w ważnej dla Ciebie sprawie, do jakiego urzędu pójść – możesz na nas liczyć.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

Stała współpraca z nami daje korzyści:

1. OSZCZĘDNOŚĆ czasu i pieniędzy,

2. DOŚWIADCZENIE, którym się dzielimy,

3. DELEGOWANIE na zewnątrz zadań firmy – usługi outsourcingu,

4. TRANSPORT dokumentów od klienta i do klienta,

5. KOMPLEKSOWOŚĆ w podejściu do klienta i jego potrzeb,

6. GWARANCJA płatności po wykonaniu usługi,

7. OPIEKA po zrealizowaniu usługi.

Zadzwoń teraz +48 509 176 546 lub zamów mail’em

Przeczytaj opinie moich klientów

„…W obecnej chwili trudno jest nam sobie wyobrazić rejestrację pojazdów w Wydziale Komunikacji bez pomocy firmy Prowent…”

Agnieszka Skrzeszewska,
Account Manager – Stapolen Sp. z o.o. – transport międzynarodowy

„… Firma Prowent w swoim działaniu wykazuje się ogromną rzetelnością i sumiennością. Ponadto na pochwałę zasługuje doświadczenie, uczciwość i sumienność oraz terminowość w wywiązywaniu się z powierzonych zadań…”

Marcin Jakusek,
Prezes Zarządu – Polish Agro Logistic Sp. z o.o. – transport międzynarodowy

„…Od wielu lat współpracujemy z firmą Prowent, która reprezentuje nas we wrocławskich urzędach. Prowent zawsze dba o wysoką jakość świadczonych usług, a także o dobry wizerunek firmy Ultra Sp. z o.o. „

Krzysztof Olszewski,
Ultra Sp. z o.o. – ogólnopolska ochrona mienia i osób