fbpx

Szukasz nowego samochodu i chcesz sam sprawdzić jego historię bez wysłuchiwania opowieści sprzedawcy na ten temat? Teraz jest to prostsze niż myślisz – w kilka minut otrzymasz ZA DARMO informację zebraną w dwunastu kategoriach.

Sprawdź

Historię Pojazdu

Wprowadź VIN

Sprawdź TERAZ

 

Wystarczy, że w powyższe pole wpiszesz  17 znaków nr VIN czyli numeru nadwozia i za DARMO dostajesz wynik sprawdzenia wraz z informacjami jakie są na ten temat dostępne po dokonaniu opłaty za pełen raport.
Poniżej przykładowy wynik darmowego sprawdzenia jednego z samochodów.

Widok dostępnych danych w raporcie o historii pojazdu
Ciekawe dane z tego konkretnego widzianego wyżej raportu to dane z zewnętrznych źródeł:

  1. Przebieg pojazdu – zawiera chronologiczną listę znanych odczytów przebiegu pojazdu. Odczyty te mogą zawierać dane z przeglądów, rejestracji, od ubezpieczyciela, z aukcji internetowych, ASO, od innych instytucji, z którymi współpracujemy.
  2. Informacja o tym czy pojazd jest poszukiwany – zawiera rejestr sprawdzeń pojazdu w narodowych bazach pojazdów poszukiwanych. Baza instytucji, z którymi współpracujemy w tym zakresie ciągle się powiększa, a aktualna ilość i miejsce sprawdzania czy pojazd nie figuruje jako skradziony, jest wyświetlana przed zakupem raportu.
  3. Historia internetowa – zawiera chronologiczną listę wystąpień pojazdu na aukcjach internetowych lub motoryzacyjnych portalach ogłoszeniowych.
  4. Zdjęcia pojazdu – zawiera galerię zdjęć sprawdzanego pojazdu. Zestawy zdjęć pogrupowane są według dat ich publikacji.
Szczegóły raportu są płatne, cena raportu zależy od liczby zawartych w nim danych. Dodatkowo można zamówić inne usługi online:
  • Wycena wartości rynkowej wg znanej w Polsce bazy INFOEXPERT stosowanej także przez urzędy np. celne przy weryfikacji wartości auta dla podatku akcyzowego.
  • Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z Holandii. Najbardziej wiarygodny raport historii o pojazdach sprowadzonych z Holandii. Danych dostarcza nasz partner VWE
  • Raport Historii Pojazdu dla pojazdów z USA. Narodowy System Informacyjny Oznaczeń Pojazdów Motorowych (NMVTIS) jest elektronicznym systemem, który zawiera informacje, o niektórych samochodach znajdujących się w Stanach Zjednoczonych.
  • Ekspercki Raport z oględzin pojazdu – możesz zamówić sprawdzenie pojazdu przed zakupem w największej ogólnopolskiej sieci niezależnych ekspertów samochodowych.